567319-2026 - Wettbewerb
Polen – Sanitäreinrichtungen – Dostawa zestawu do wyłamywania drzwi.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawu do wyłamywania drzwi.
BeschreibungDostawa zestawu do wyłamywania drzwi, zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji postępowania.
Interne KennungZP-33/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensDokumentacja postępowania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39715300 Sanitäreinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych dostaw, z uwzględnieniem prawa opcji w ilościach określonych w dokumentacji postępowania. Zaproszeni Wykonawcy zostaną powiadomiony o zakresie prawa opcji.