2. Verfahren
Verfahren
Titel: EOR - vyvedení výkonu na hladině 400kV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka, montáž a uvedení do provozu 7 ks transformátorů včetně prvků zvlášť vysokého napětí (ZVN), silového napojení, napojení na ŘS a zpracování veškeré dokumentace pro vodní elektrárnu Orlík.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadávací dokumentace - EOR vyvedení výkonu na hladině 400kV
Interne Kennung: EOR - vyvedení výkonu na hladině 400kV