2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa „Aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla obszaru województwa kujawsko-pomorskiego” z podziałem na dwie części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „Aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla obszaru województwa kujawsko-pomorskiego” zgodnie z SWZ wraz z załącznikami w szczególności z OPZ (załącznik nr 6A i 6B) oraz projektem umowy (załącznik nr 7A i 7B) z podziałem na dwie części Część I - „Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT 10k) z opracowaniem obiektów kategorii „rzeźba terenu” dla obszaru wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego” Cześć II- Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT 10k) wraz z obiektami kategorii „rzeźba terenu” dla obszaru wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego”
Vorherige Bekanntmachung: 337582-2026
Interne Kennung: ZW-I.272.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72312100 Datenaufbereitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse, 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - „Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT 10k) z opracowaniem obiektów kategorii „rzeźba terenu” dla obszaru wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „Aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla obszaru województwa kujawsko-pomorskiego” zgodnie z SWZ wraz z załącznikami w szczególności z OPZ (załącznik nr 6A) oraz projektem umowy (załącznik nr 7A ).
Interne Kennung: ZW-I.272.34.2026.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse
Los: LOT-0002
Titel: Cześć II- Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych (BDOT 10k) wraz z obiektami kategorii „rzeźba terenu” dla obszaru wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „Aktualizacji bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla obszaru województwa kujawsko-pomorskiego” z podziałem na dwie części zgodnie z SWZ wraz z załącznikami w szczególności z OPZ (załącznik nr 6B) oraz projektem umowy (7B).
Interne Kennung: ZW-I.272.34.2026.2