567340-2026 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Služby rozvoje a udržitelnosti informačních systémů – Rámcová dohoda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby rozvoje a udržitelnosti informačních systémů – Rámcová dohoda
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na poskytování konzultační podpory, služeb rozvoje a odborných služeb pro zajištění životního cyklu informačních systémů Zadavatele.
Interne KennungPPR-35367/ČJ-2026-990656
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001