See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia drogowego będącego własnością ENEA Oświetlenie sp. z o.o. na terenie gminy Stęszew.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie modernizacji istniejącego oświetlenia na terenie Gminy Stęszew będącego własnością ENEA Oświetlenie sp. z o.o. postępowanie prowadzone jest zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP. ENEA Oświetlenie sp. z o.o. pisemnie nie wyraził zgody na podejmowanie przez Gminę Stęszew jakichkolwiek działań na swojej sieci oświetleniowej przez podmioty trzecie. Zatem w przedmiotowym postępowaniu modernizację oświetlenia, będącego własnością ENEA Oświetlenie sp. z o.o może wykonać tylko jeden podmiot jakim jest ENEA, zarówno z przyczyn technicznych (bez zgody ENEA jako właściciela dostęp do instalacji jest niemożliwy) jak i z przyczyn prawnych ( prowadzenie prac bez zgody właściciela niesie za sobą ryzyko roszczeń).
Interne Kennung: IN 271.6.24.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001