567357-2025 - Ergebnis
Polen – Diagnostische Ausstattung – Dostawa materiałów zużywalnych na potrzeby IRZiBŻ PAN w Olsztynie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów zużywalnych na potrzeby IRZiBŻ PAN w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów zużywalnych – końcówek do pipet do prowadzonych badań w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w stanowiskach negocjacyjnych– załącznik nr 3 oraz w załączniku nr 7 – formularzu cenowym. 2. Oferowane materiały i akcesoria laboratoryjne muszą spełniać wymagania w zakresie wymiarów, rodzaju materiału, dodatkowych parametrów opisanych w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 oraz załącznik nr 7 do SWZ. Oferowane materiały laboratoryjne muszą być dopuszczone do obrotu na terenie RP lub UE. 3. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp ustanowił opcję. Wykonawca w cenie oferty uwzględni również opcję. Zamawiający w okresie realizacji umowy może wykorzystać opcję, ale zobowiązuje się jedynie do zamówienia podstawowego w liczbie wskazanej w załączniku nr 7 – formularzu cenowym w kolumnie „Ilość opcji” Prawo opcji realizowane będzie na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do niniejszego zaproszenia. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji.
Interne Kennung: ZP-WR/D/2025/07/08
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów zużywalnych do badań na potrzeby IRZiBŻ PAN w Olsztynie.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tak