2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa poligraficzna.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia, jest realizacja usługi poligraficznej w związku z realizacją projektu pn. „Zwiększenie dostępu do usług wspierających funkcjonowanie dzieci, młodzieży, rodzin biologicznych i pieczy zastępczej” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie 7.19 Integracja społeczna.” Szczegóły opracowania materiałów, ich wykonania, formaty czy wszelki inne zagadnienia techniczne, związane z realizację usługi znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; Załącznik nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: OZP.261.55.2025.PR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001