See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: Leveren van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en onderhoudsmaterialen voor lokaal bestuur Meise
Beschreibung: Raamovereenkomst: Leveren van milieuvriendelijke schoonmaakproducten en onderhoudsmaterialen voor lokaal bestuur Meise
Interne Kennung: PPP06B-3459/6171/2026532
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ecologische onderhoudsproducten en onderhoudsmaterialen
Beschreibung: Ecologische onderhoudsproducten en onderhoudsmaterialen
Interne Kennung: 2026532_P1_1
Los: LOT-0002
Titel: Producten voor automatisch doseersysteem
Beschreibung: Producten voor automatisch doseersysteem
Interne Kennung: 2026532_P2_2