567375-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bau von Grundschulen – Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Beschreibung: Predmet nabave su radovi rekonstrukcije Osnovne škole Krune Krstića u Zadru na novoformiranoj čestici k.č. 6220/1 k.o. Zadar. Na parceli se već nalazi osnovnoškolska građevina za koju je izdana uporabna dozvola. Sveukupne tlocrtne dimenzije rekonstruirane škole su 57,75x155.93 m. Građevina se nalazi u zaštićenoj kulturno-povijesnoj cjelini te će se za vrijeme trajanja radova osigurati arheološki nadzor. Na građevinskoj čestici se nalazi postojeća građevina koja se rekonstruira, tj. dograđuje kao zasebna, neovisna cjelina. Predmet nabave uključuje građevinske radove (zemljani, betonski, zidarski), obrtničke radove (izolaterski, fasaderski, soboslikarski, keramičarski, stolarski itd.), radovi vodovoda, kanalizacije i hidrantske mreže, strojarske i elektrotehničke radove, radove na instalaciji fotonaponske elektrane, radove na vatrodojavi i uređenju okoliša.
Interne Kennung: VN 050-6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave su radovi rekonstrukcije Osnovne škole Krune Krstića u Zadru na novoformiranoj čestici k.č. 6220/1 k.o. Zadar. Na parceli se već nalazi osnovnoškolska građevina za koju je izdana uporabna dozvola. Sveukupne tlocrtne dimenzije rekonstruirane škole su 57,75x155.93 m.Građevina se nalazi u zaštićenoj kulturno-povijesnoj cjelini te će se za vrijeme trajanja radova osigurati arheološki nadzor. Na građevinskoj čestici se nalazi postojeća građevina koja se rekonstruira, tj. dograđuje kao zasebna, neovisna cjelina. Predmet nabave uključuje građevinske radove (zemljani, betonski, zidarski), obrtničke radove (izolaterski, fasaderski, soboslikarski, keramičarski, stolarski itd.), radovi vodovoda, kanalizacije i hidrantske mreže, strojarske i elektrotehničke radove, radove na instalaciji fotonaponske elektrane, radove na vatrodojavi i uređenju okoliša.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45421160 Beschlagarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45313100 Installation von Aufzügen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45262640 Umweltverbesserungsarbeiten