567387-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Laborreagenzien – Reactivi si consumabile de coagulare compatibile cu analizorul automat de coagulare ACL TOP 350 CTS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reactivi si consumabile de coagulare compatibile cu analizorul automat de coagulare ACL TOP 350 CTS
Beschreibung: Acord Cadru de furnizare Reactivi si consumabile de coagulare compatibile cu analizorul automat de coagulare ACL TOP 350 CTS, conform specificatiilor minimale din caietul de sarcini. - Acord cadru Minim 311.496,00 lei, fara TVA. - Acord cadru Maxim 780.208,00 lei fara TVA. - Contract subsecvent Minim 42.087,00 lei, fara TVA. - Contract subsecvent Maxim 97.526,00 lei fara TVA. - Valoarea celui mai mare contract subsecvent = 97.526,00 lei fara TVA. Frecventa estimata: contractele subsecvente se vor atribui , de regula, o data pe trimestru sau la nevoie, in functie de solicitarile laboratorului clinic. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor - 18. Termen de raspuns al autoritatii contractante - in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
Interne Kennung: 4267028/2026/94
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Acord Cadru de furnizare Reactivi si consumabile de coagulare compatibile cu analizorul automat de coagulare ACL TOP 350 CTS, conform specificatiilor minimale din caietul de sarcini
Interne Kennung: 1