See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één deelnemer voor de dagelijkse schoonmaak van de gebouwen van de AP Hogeschool met de daarbij horende additionele taken & de uitbating van de studentenrestaurants
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht vormt een overheidsopdracht voor diensten, zoals bedoeld onder artikel 2, 21° van de Wet van 17 juni 2016 en met als voorwerp de raamovereenkomst met één deelnemer voor de dagelijkse schoonmaak van de gebouwen van de AP Hogeschool met de daarbij horende additionele taken & de uitbating van de studentenrestaurants. In toepassing van artikel 58 van de Wet van 17 juni 2016 en de artikelen 49 en 50 van het KB van 18 april 2017 wordt de opdracht geplaatst onder de vorm van 2 percelen, m.n.: - Perceel 1: de dagelijkse schoonmaak van de gebouwen van de AP Hogeschool met de daarbij horende additionele taken - Perceel 2: de uitbating van de studentenrestaurants De kandidaat kan een aanvraag tot deelneming indienen voor perceel 1 en/of 2 van de Opdracht. Met de Opdracht beoogt de aanbestedende overheid een raamovereenkomst te sluiten met één deelnemer zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet van 17 juni 2016 en zoals hierna gedefinieerd. Dit betekent dat de plaatsingsprocedure ertoe strekt om per perceel een overeenkomst te sluiten tussen de aanbestedende overheid en één opdrachtnemer met het doel gedurende een periode van acht jaar de voorwaarden voor de individueel te plaatsen opdrachten vast te leggen. m.n. wat betreft de prijzen en de eventueel beoogde hoeveelheden.
Interne Kennung: AP/MPMO/2025-030
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AP/MPMO/2025-030 - 1
Beschreibung: Perceel 1: de dagelijkse schoonmaak van de gebouwen van de AP Hogeschool en daarbij horende additionele taken Naast de dagelijkse schoonmaak staat de dienstverlener voor perceel 1 ook in voor alle additionele taken. Deze omvatten onder andere volgende diensten: - Huur en onderhoud van schoonloopmatten; - Huur en onderhoud van damesverbandcontainers; - Huur en onderhoud van handdoekautomaten/handdrogers; - Zeep, dispensers, toiletpapier en alle andere toiletaccessoires. De bepalingen zullen in de opdrachtdocumenten verder worden uitgewerkt. Daarenboven dient de Opdrachtnemer minstens 10% van de Opdracht uit te voeren met sociale tewerkstelling. De overstap naar de nieuwe dienstverlener dient vlot en zonder onderbrekingen te verlopen. De voorbereidingsfase is voorzien vanaf medio augustus 2026. De werking moet volledig operationeel zijn ten laatste op 21/09/2026. Zie selectieleidraad artikel 2.11.1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Los: LOT-0002
Titel: AP/MPMO/2025-030 - 2
Beschreibung: Perceel 2 ‘de uitbating van de studentenrestaurants’ De Opdracht omvat de uitbating van de volgende studentenrestaurants: • Campus Spoor Noord Noorderplaats; • Campus Spoor Noord Ellermanstraat; • Campus Meistraat; • Campus Koninklijk Conservatorium Antwerpen; • Campus Mutsaard • Campus Hallen De hogeschool voorziet een jaarlijkse vergoeding. De hogeschool stelt de keukeninfrastructuur ter beschikking, betaalt de nutsvoorzieningen, onderhoud van de keukeninstallaties, ongediertebestrijding en afvalverwerking. De mogelijke openingstijden van het studentenrestaurant zijn van 8h tot 22h. Daarenboven dient de Opdrachtnemer minstens 10% van de Opdracht uit te voeren met sociale tewerkstelling. De overstap naar de nieuwe dienstverlener dient vlot en zonder onderbrekingen te verlopen. De voorbereidingsfase is voorzien vanaf medio augustus 2026. De werking moet volledig operationeel zijn ten laatste op 21/09/2026. Zie selectieleidraad artikel 2.11.2
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten