567406-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Wdrożenie, konfiguracja oraz dostosowanie platformy partycypacyjnej opartej na oprogramowaniu open-source dla Lasów Państwowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWdrożenie, konfiguracja oraz dostosowanie platformy partycypacyjnej opartej na oprogramowaniu open-source dla Lasów Państwowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wdrożenie, konfiguracja oraz dostosowanie platformy partycypacyjnej opartej na oprogramowaniu open-source dla Lasów Państwowych. Głównym celem jest stworzenie centralnego narzędzia do prowadzenia konsultacji społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem Planów Urządzenia Lasu (PUL) oraz wsparcia pracy Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ
Interne KennungDZ.270.56.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega w ramach „prawa opcji” możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy na maksymalnie 6 miesięcy. W przedłużonym okresie obowiązywania umowy usługi będą świadczone na takich samych zasadach jak w okresie podstawowym. Zasady zlecania i odbioru „prawa opcji” określa Umowa. 2. Zamówienie w ramach „prawa opcji” oznacza, że zamawiający może zlecić Wykonawcy jego realizację w części lub w całości. Z tytułu niezrealizowania „prawa opcji” Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie. 3. Zamówienie fakultatywne: 1) Zamawiający w okresie obowiązywania Umowy może zlecić Wykonawcy realizację świadczenia wsparcia dla Administratorów PGL LP w zakresie utrzymywanego/wdrażanego rozwiązania w maksymalnym 100 godzin. 2) Zamawiający w okresie obowiązywania Umowy może zlecić Wykonawcy realizację Zadań modyfikacji w zakresie utrzymywanego/wdrażanego rozwiązania w maksymalnym wymiarze 400 godzin