567417-2026 - Ergebnis
Niederlande – Betriebsprüfung – Rijksbrede aanbesteding Auditdiensten 2026-2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRijksbrede aanbesteding Auditdiensten 2026-2030
BeschreibungBetreft inspanningsgerichte auditdiensten, inspannings- en resultaatgerichte IT-auditdiensten, en multidisciplinaire resultaatgerichte auditdiensten. Geraamde waarde is €183.000.000,- en maximale waarde is €300.000.000,-
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGunning o.b.v. Beste Prijs-Kwaliteitsverhouding. Zie verder het Beschrijvend Document.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
LosLOT-0001
TitelInspanningsgerichte Auditdiensten
BeschreibungZie het Beschrijvend Document Geraamde waarde is €108.000.000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingsopties van 2x 1 jaar
LosLOT-0002
TitelInspannings- en resultaatgerichte IT-Auditdiensten
BeschreibungZie Beschrijvend Document €40.000.000,-
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelResultaatgerichte multidisciplinaire Auditdiensten
BeschreibungZie Beschrijvend Document €35.000.000,-
Interne Kennung3
567417-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de auditoría – Rijksbrede aanbesteding Auditdiensten 2026-2030
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79212000 Servicios de auditoría
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloInspanningsgerichte Auditdiensten
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesVerlengingsopties van 2x 1 jaar
LoteLOT-0002
Identificador interno2
LoteLOT-0003
Identificador interno3