See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów KWP w Bydgoszczy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów i części eksploatacyjnych do pojazdów służbowych KWP w Bydgoszczy
Vorherige Bekanntmachung: 439802-2026
Interne Kennung: WZPiFP-61-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia usługi o wartości równej lub przekraczającej progi unijne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie. Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów KWP w Bydgoszczy. zad. 1
Beschreibung: Zadanie nr 1: Części eksploatacyjne do pojazdów marki BMW, Yamaha, Suzuki, Honda
Interne Kennung: WZPiFP-61-26 zad. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów KWP w Bydgoszczy: zad. 2
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dostawa żarówek
Interne Kennung: WZPiFP-61-26 zad. 2