2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkverzekering Voorschoten en Wassenaar
Beschreibung: De gemeenten Voorschoten en Wassenaar zijn voornemens via deze openbare Europese aanbestedingsprocedure een overeenkomst af te sluiten met één inschrijver voor een wagenparkverzekering, conform de eisen en voorwaarden zoals opgenomen in het Programma van Eisen. Voor meer informatie zie het Aanbestedingsdocument. Ter indicatie van de omvang van de opdracht kunnen inschrijvers via de berichtenmodule van TenderNed een overzicht van het te verzekeren bestand opvragen, samen met de relevante risico informatie en schadecijfers.
Interne Kennung: VOS31012025 -PRJ2500052
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een Europese openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeente Voorschoten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
Los: LOT-0002
Titel: Gemeente Wassenaar
Interne Kennung: 2