2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuizingen fysieke erfgoedcollectie
Beschreibung: Met dit Beschrijvend document nodigt de Koninklijke Bibliotheek u uit om een Inschrijving in te dienen voor de aanbesteding ten behoeve van de uitvoering van de verhuizing van de fysieke erfgoedcollectie naar het Nieuwe boekenmagazijn en daarnaast incidentele verplaatsingen van de erfgoedcollectie gedurende het jaar. € 4.160.000 gedurende de looptijd
Interne Kennung: 20260106/tkwma
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92500000 Dienstleistungen von Bibliotheken, Archiven, Museen und anderen kulturellen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging Raamovereenkomst
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 20260106/tkwma
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98392000 Relocation services
Additional classification (cpv): 92500000 Library, archives, museums and other cultural services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging Raamovereenkomst
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 20260106/tkwma
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98392000 Servicios de traslado
Clasificación adicional (cpv): 92500000 Servicios de bibliotecas, archivos, museos y otros servicios culturales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging Raamovereenkomst