2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej typu vortex z akcesoriami dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wytrząsarki laboratoryjnej typu vortex z akcesoriami, zwanej dalej „sprzętem” dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38436000-0 (wytrząsarki i akcesoria). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Katedra Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego, 80-309 Gdańsk ul. Bażyńskiego 4, pokój B 107. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 254086-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.54.2025.MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001