2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening softwarebroker en softwaregovernance
Beschreibung: De Provincie Noord-Holland wil één raamovereenkomst sluiten met één softwarebroker voor de verwerving, verlenging, administratie en beheersing van COTS-software, cloud- en SaaS-diensten. De dienstverlening omvat tevens ondersteuning op het gebied van contract- en licentiebeheer, renewal management, kostenoptimalisatie, compliance, rapportage en softwaregovernance. De Provincie behoudt de regie en er geldt geen afnameverplichting. De Provincie Noord-Holland wil één raamovereenkomst sluiten met één softwarebroker voor de verwerving, verlenging, administratie en beheersing van COTS-software, cloud- en SaaS-diensten. De dienstverlening omvat tevens ondersteuning op het gebied van contract- en licentiebeheer, renewal management, kostenoptimalisatie, compliance, rapportage en softwaregovernance. De Provincie behoudt de regie en er geldt geen afnameverplichting.
Interne Kennung: TN 561234
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar en kan door de Provincie Noord-Holland optioneel worden verlengd met twee (2) keer twee (2) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden. Daarnaast behoudt de provincie zich het recht voor om gedurende de looptijd extra aankopen en aanvullende licentiebehoeften onder de raamovereenkomst te beleggen, voor zover deze binnen de scope van de brokerfunctie en de aanbestedingsdocumenten vallen. Aan het gebruik van deze opties kunnen geen rechten worden ontleend.
567478-2026 - Competition
Netherlands – Software package and information systems – Dienstverlening softwarebroker en softwaregovernance
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TN 561234
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: TN 561234
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: