567480-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Blutanalysegeräte – Dodávka integrovaného systému pro zpracování biochemických a imunochemických analýz pro pracoviště OKBH Nemocnice Slaný
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka integrovaného systému pro zpracování biochemických a imunochemických analýz pro pracoviště OKBH Nemocnice Slaný
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou: - průběžné dodávky reagencií, validovaných diagnostik, veškerého spotřebního materiálu, kontrolního materiálu a provozních roztoků (dále také „zboží“) potřebných k materiálnímu zajištění biochemických a imunochemických vyšetření v oblasti níže definovaného spektra vyšetření uvedených v této zadávací dokumentaci v požadovaném rozsahu a struktuře dle aktuálních potřeb zadavatele; - bezplatná výpůjčka 2 ks identických integrovaných biochemických + imunochemických analyzátorů (1x hlavní, 1x záložní), včetně příslušenství a SW se zajištěním školení v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, plného servisu vč. bezpečnostně technických kontrol dle návodu výrobce ev. validací a případné modernizace, a to vše po celou dobu plnění předmětu veřejné zakázky - dodávka řídícího SW (middleware) a připojení analyzátorů do laboratorního informačního systému LIMS Stapro Open LIMS; to vše po dobu 72 měsíců a v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte, 33694000 Diagnostika, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungBIO a IMUNO analyzátory