See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Zeewolde Juridisch adviseur openbare orde en veiligheid / Bibop-coördinator
Beschreibung: Als Juridisch adviseur Openbare orde en veiligheid / BIiBOB-coördinator kom je te werken in het team Bestuur en Directieondersteuning. Je bent de juridische spil in het adviseren en versterken van de lokale veiligheid. Je ondersteunt collega's en adviseert de burgemeester over interventies, lokale regelgeving, beleid en besluitvorming (zoals woningsluitingen, last onder dwangsom). Ook vertegenwoordig je de burgemeester in bezwaar- en beroepsprocedures. Daarnaast ben je de coördinator voor de Wet Bibob: je richt werkprocessen in, adviseert, voert complexe onderzoeken uit en werkt nauw samen met het RIEC. In verband met zwangerschapsverlof zoeken wij tijdelijk een medewerker die deze taken op zich neemt.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000