567513-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Erdgas – Földgáz beszerzés 2026. október - 2027. október
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Földgáz beszerzés 2026. október - 2027. október
Beschreibung: Földgáz beszerzés 2026.10-2027.10. hó Várható mennyiség összesen: 469.778 m3, 13.931.736 MJ.
Interne Kennung: EKR001610712026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Földgáz beszerzés 2026.10-2027.10. hó. Földgáz beszerzés az ajánlati felhívásban felsorolt ajánlatkérők tekintetében a közbeszerzési dokumentumokban felsorolt fogyasztási helyek vonatkozásában (58 fogyasztási hely) 2026. október 01. - 2027. október 01. időszakra vonatkozóan, a közbeszerzési dokumentumokban felsorolt valamennyi fogyasztási hely vonatkozásában, teljes ellátás alapú földgáz energia kereskedelmi szerződés keretében. Várható mennyiség összesen: 469.778 m3, 13.931.736 MJ. Részletesen a közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR001610712026/1