567519-2026 - Ergebnis
Ungarn – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Szívsebészet szakmai fogyóanyagai, szív-tüdő motor
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szívsebészet szakmai fogyóanyagai, szív-tüdő motor
Beschreibung: Szívsebészet szakmai fogyóanyagainak, valamint 1 db szív-tüdő motor beszerzése Az eljárás 2 részben kerül kiírásra
Vorherige Bekanntmachung: 142111-2026
Interne Kennung: EKR002380852025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A 109. § (1) bekezdése alapján az ajánlatkérő az eljárást megindító felhívásban előírhatja, hogy az ajánlatokat elektronikus katalógus formájában kell benyújtani, vagy hogy az ajánlattevőnek elektronikus katalógust kell csatolnia az ajánlatához. Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ár szempontját alkalmazza az 1. rész vonatkozásában, a 2. rész vonatkozásában a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja alapján a legjobb ár-érték arány szerinti értékelési szempontot alkalmazza. Az 1. rész vonatkozásában Ajánlatkérő a teljesítés során a Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja alapján közvetlen megrendelés alapján kéri a szállítást teljesíteni.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szívsebészet szakmai anyagainak beszerzése
Beschreibung: Szívsebészet szakmai anyagainak beszerzése A beszerzés mennyisége nettó 250 948 432 Ft, mely a tervezett mennyiségre vonatkozó keretösszeg, melynek a 70 %-ig vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. A beszerezni tervezett alap mennyiség összesen 14 910 darab különféle szívsebészeti szakmai anyag a kiadott elektronikus katalógusban foglaltak szerint. További részletek a műszaki leírásban foglaltak szerint. Ajánlatkérő konszignációs raktár kihelyezését kéri az 51. tétel vonatkozásában a közbeszerzési dokumentumokban rögzítettek szerint.
Interne Kennung: EKR002380852025/1
Haupteinstufung (cpv): 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő a 24 hónapra meghatározott keretösszeghez képest + 70% opciós összeget biztosít, mely opciót a szerződés időtartama alatt a keretösszeg kimerülését követően automatikusan érvényesíthet. Az opció a Ajánlatkérő egyoldalú jognyilatkozatával érvényesíthető. Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget arra, hogy a 70% opció teljes mértékben lehívásra kerül részéről. Az opció lerendelését Felek a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontjában meghatározott módosulásnak tekintik. Tárgyi közbeszerzési eljárás a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II.16.) Korm.rendelet hatálya alá tartozik.
Los: LOT-0002
Titel: 1 db szív-tüdő motor beszerzése
Beschreibung: 1 db szív-tüdő motor beszerzése Az ajánlatban csak új, azaz nem használt, nem gyárilag felújított és nem demo készülék, termék ajánlható! Ajánlatnak, ajánlati árnak tartalmaznia kell: - a közbeszerzési műszaki leírásban szereplő berendezés(ek) és rendeltetésszerű használathoz szükséges tartozékai ajánlati árát, - a termék(ek) helyszínre szállításhoz szükséges szolgáltatások díját, - a gépspecifikus szakipari munkák szakszerű kivitelezését, - minden az üzembe helyezéshez és műszaki csatlakozásokhoz szükséges alkatrészt, tartozékot, - szerelési munkálatokat, csatlakoztatást-telepítést, - beüzemelést-beszabályozást, próbaüzemeltetést, teljeskörű installálást, - induló készletet, azaz a próbaüzemeltetéshez szükséges fogyóanyag mennyiséget, - legfeljebb 10 fős kezelőszemélyzet részére a termék(ek) használatának, általános karbantartás elsajátítását célzó oktatás megtartása magyar nyelven - a szükséges mértékű, de legalább – 3*1 óra időtartamban, - jótállási kötelezettségek ellátását, - a napi működtetéshez szükséges tervszerű, megelőző karbantartási kötelezettségek teljesítését a jótállási időtartam alatt; - az eszközökkel kapcsolatos mindennemű adó (vám, illeték, járulékfizetési kötelezettség) költségeit, árfolyamkockázatot; az esetleg szükséges import és export engedélyek beszerzésével kapcsolatos költségeket, a magyarországi forgalomba hozatalhoz szükséges összes tevékenység ellenértékét; a termékek előállításával, bármely harmadik személytől történő beszerzésével összefüggő költséget és kockázatot, továbbá a csomagolási költséget Jótállási idő: Ajánlattevő 24 hónap jótállást köteles vállalni Cserealkatrészek beszerezhetőségének biztosítása min. 8 év Karbantartás: Nyertes ajánlattevő köteles minden, rendeltetésszerű használat mellett felmerülő hibák javítását elvégezni és a meghibásodott alkatrészeket, anyagokat kicserélni a gyártó által előírt karbantartásokat, a releváns (software vezérelt) eszközökhöz járó esetleges update-ket és az esetleges időszakos felülvizsgálatokat teljesíteni, melyek költségét, továbbá az ezekkel járó minden járulékos költséget (kiszállási-, szállítási-, fogyó-, kopó alkatrészek költségét stb.) az ajánlati árnak tartalmaznia kell. A Készülék részletes műszaki tartalma a közbeszerzési dokumentumokban (műszaki leírás) került meghatározásra. Az előírt műszaki paraméterek minimális szintjét az ajánlott termékeknek el kell érniük. A teljesítéssel kapcsolatban elvárt követelményeket a szerződés tervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002380852025/2
Haupteinstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie