2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Sygnał Pierwszy – Sygnał Ostatni Budowa Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Sygnał Pierwszy – Sygnał Ostatni Budowa Północnego Centrum Psychiatrii Dziecięcej”, również pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu nad okresem gwarancyjnym w robotach budowlanych tj. przez okres 5 lat po oddaniu obiektu do użytkowania. W ramach realizacji przedmiotu umowy i w ramach wynagrodzenia, określonego w umowie, Wykonawca będzie wykonywał usługi związane z pełnieniem funkcji Inżyniera kontraktu w zakresie zamówienia na roboty budowlane wraz ze zmianami istotnymi i nieistotnymi oraz na podstawie stosownego pełnomocnictwa uzyska w imieniu Zamawiającego ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie przedmiotowego obiektu oraz wszystkich obiektów objętych umową na roboty budowlane.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak