See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaciągnięcie kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Różan w roku 2025 oraz na spłatę wcześniej zaciągniętego kredytu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Różan w roku 2025 oraz na spłatę wcześniej zaciągniętego kredytu zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w OPZ stanowiącym załączniku nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001