2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Ontwerpbureaus Landschapsarchitectuur en Stedenbouw
Beschreibung: Gemeente Venlo wil een raamovereenkomst afsluiten met maximaal 4 inschrijvers die de komende jaren werkzaamheden ten behoeve van ontwerpen voor landschapsarchitectuur en/of stedenbouw kunnen uitvoeren. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst (inclusief opties) wordt gemaximeerd op € 3.500.000. Indien de maximale opdrachtwaarde is bereikt, eindigt de raamovereenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen