See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla kinnistute väliheakorratööde tellimine
Beschreibung: Riigihanke esemeks on AS Lääne-Tallinna Keskhaigla kinnistute väliheakorratööd, millega tagatakse AS Lääne-Tallinna Keskhaigla kinnistute väliterritooriumi esteetiline üldmulje, korrastatus ja turvalisus. Tööde täpsem maht ja tingimused on esitatud hanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312262-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meremeeste haigla ja Merimetsa nakkuskliinik
Beschreibung: Meremeeste haigla, Paldiski mnt.68, Paldiski mnt.68/1, Paldiski mnt.68/2, Paldiski mnt.68c, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312262-0001
Los: LOT-0002
Titel: Pelgulinna sünnitusmaja, endise Pelgulinna haigla kinnistud ja Põhja-Tallinna tervisekeskus
Beschreibung: Pelgulinna sünnitusmaja: Sõle 23/1, Sõle 23/2, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn; endise Pelgulinna haigla kinnistud, Kesa tn.1 ja Kesa tn.3, Mullamaa tn.6/8/10/12/14 Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn; Põhja-Tallinna tervisekeskus: Sõle 63, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312262-0002