See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 13 000 000 zł z terminem spłaty od 2027r. do 2038r.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 13 000 000,00 zł (słownie trzynaście milionów złotych) z terminem spłaty od 2027 r. do 2038 r. na finansowanie spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów w wysokości 5 955 000,00 zł oraz finansowanie planowanego deficytu w wysokości 7 045 000,00 zł.. Szczegóły zamówienia zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ). Planowany termin uruchomienia kredytu: 02.11.2026r. Do przyjęcia wartości oferty należy przyjąć WIBOR 3M z 07 lipca 2026r. tj. 3,82 % p.a. Prawo opcji: Zamawiający zastrzega możliwość zwiększenia lub zmniejszenia o 25 % zakresu przedmiotowego zamówienia tj. 13 000 000,00 zł. Uzasadnienie: Zamawiający zakłada wysokość zaciągniętego kredytu o wartości 13 000 000,00 zł., jednak konkretna wartość zapotrzebowania będzie znana na późniejszym etapie. Gmina Miasta Dębica w chwili opracowywania dokumentów zamówienia nie może przewidzieć konkretnej kwoty jaką będzie potrzebował do realizacji i zachowania ciągłości budżetu. Ewentualne skorzystanie z prawa opcji będzie poprzedzone złożeniem odpowiedniego wniosku przez Zamawiającego do Wykonawcy. Uwaga: Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji wskazanej w OPZ Sekcja B SWZ
Interne Kennung: BZP.271.50.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie i obsługę długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 13 000 000 zł z terminem spłaty od 2027r. do 2038r.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 13 000 000,00 zł (słownie trzynaście milionów złotych) z terminem spłaty od 2027 r. do 2038 r. na finansowanie spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów w wysokości 5 955 000,00 zł oraz finansowanie planowanego deficytu w wysokości 7 045 000,00 zł. Szczegóły zamówienia zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ). Planowany termin uruchomienia kredytu: 02.11.2026r. Do przyjęcia wartości oferty należy przyjąć WIBOR 3M z 07 lipca 2026r. tj. 3,82 % p.a. Prawo opcji: Zamawiający zastrzega możliwość zwiększenia lub zmniejszenia o 25 % zakresu przedmiotowego zamówienia tj. 13 000 000,00 zł. Uzasadnienie: Zamawiający zakłada wysokość zaciągniętego kredytu o wartości 13 000 000,00 zł., jednak konkretna wartość zapotrzebowania będzie znana na późniejszym etapie. Gmina Miasta Dębica w chwili opracowywania dokumentów zamówienia nie może przewidzieć konkretnej kwoty jaką będzie potrzebował do realizacji i zachowania ciągłości budżetu. Ewentualne skorzystanie z prawa opcji będzie poprzedzone złożeniem odpowiedniego wniosku przez Zamawiającego do Wykonawcy. Uwaga: Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji wskazanej w OPZ Sekcja B SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: Zamawiający zastrzega możliwość zwiększenia lub zmniejszenia o 25 % zakresu przedmiotowego zamówienia tj. 13 000 000,00 zł. Uzasadnienie: Zamawiający zakłada wysokość zaciągniętego kredytu o wartości 13 000 000,00 zł., jednak konkretna wartość zapotrzebowania będzie znana na późniejszym etapie. Gmina Miasta Dębica w chwili opracowywania dokumentów zamówienia nie może przewidzieć konkretnej kwoty jaką będzie potrzebował do realizacji i zachowania ciągłości budżetu. Ewentualne skorzystanie z prawa opcji będzie poprzedzone złożeniem odpowiedniego wniosku przez Zamawiającego do Wykonawcy.