2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle
Interne Kennung: ZP/2026/08/0064/SWI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531300 Reparatur und Wartung von Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z urządzeniami towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle.