2. Verfahren
Verfahren
Titel: Låssmedstjänster 2026
Beschreibung: LiU upphandlar ramavtal för Låssmedstjänster.
Interne Kennung: LiU-2026-00314
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98395000 Schlosserdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GENERELLA KRAV
Beschreibung: Upphandling av Låssmedstjänster.
Interne Kennung: 1839573-0
Los: LOT-0002
Titel: Pris
Beschreibung: Se UHD
Interne Kennung: 1839574-1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: LiU-2026-00314
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1839573-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Se UHD
Intern identifierare: 1839574-1