See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-138/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 1: Dostawa mierników pH, Pakiet 2: Dostawa destylatora elektrycznego, Pakiet 3: Dostawa wag precyzyjnych, Pakiet 4: Dostawa wag precyzyjnych, Pakiet 5: Dostawa łaźni wodnej do wyparek, Pakiet 6: Dostawa szafy niskotemperaturowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1-6, Załączniki nr 2.1 - 2.6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 623108-2025
Interne Kennung: AEZ/S-138/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111, str. 1). 7. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ. 9. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 1) Dotyczy Pakietu 2, 3, 4, 6: W celu potwierdzenia że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania funkcjonalne i techniczne, żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych: - karty katalogowej oferowanego urządzenia, instrukcji obsługi lub innych dokumentów producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta, potwierdzających zgodność deklarowanych parametrów technicznych z wymaganiami i cechami, określonymi w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio do Pakietu Załącznik nr 2.2, 2.3, 2.4 i 2.6 do SWZ. Zamawiający wymaga potwierdzenia przy pomocy przedmiotowych środków dowodowych wyłącznie tych parametrów, dla których taki wymóg odznaczył w Formularzu wymaganych warunków technicznych. Zamawiający dopuszcza możliwość posługiwania się dokumentami pozyskanymi ze stron internetowych producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta oferowanych urządzeń. Dokumenty, o których mowa powyżej, składane są w języku polskim lub w przypadku innych języków wraz z tłumaczeniem na język polski. 2) Z uwagi, że przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, nie będą one podlegały uzupełnieniu, a oferta Wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c ustawy. 3) Zamawiający może żądać od Wykonawcy wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Dostawa mierników pH
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa mierników pH - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dostawa destylatora elektrycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa destylatora elektrycznego - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Dostawa wag precyzyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa wag precyzyjnych - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Dostawa wag precyzyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa wag precyzyjnych - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Dostawa łaźni wodnej do wyparek
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa łaźni wodnej do wyparek - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Dostawa szafy niskotemperaturowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa szafy niskotemperaturowej - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6