567605-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sterilisationsapparate – Vybavení Centrální sterilizace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení Centrální sterilizace
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace vybavení Centrální sterilizace, konkrétně nízkoteplotního plazmového sterilizátoru a mycího a dezinfekčního automatu, vč. zajištění servisu na pořizované přístroje. Součástí dodávky přístrojů je i kompletní instalace, montáž, nastavení dle požadavků pracoviště a uvedení do provozu včetně instruktáže.
Interne Kennung163/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191100 Sterilisationsapparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42924740 Hochdruck-Reinigungsgeräte, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSterilizátor plazmový nízkoteplotní
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace vybavení Centrální sterilizace, konkrétně nízkoteplotního plazmového sterilizátoru, vč. zajištění servisu na pořizované přístroje. Součástí dodávky přístrojů je i kompletní instalace, montáž, nastavení dle požadavků pracoviště a uvedení do provozu včetně instruktáže.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
LosLOT-0002
TitelAutomat mycí a dezinfekční
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace vybavení Centrální sterilizace, konkrétně mycího a dezinfekčního automatu, vč. zajištění servisu na pořizované přístroje. Součástí dodávky přístrojů je i kompletní instalace, montáž, nastavení dle požadavků pracoviště a uvedení do provozu včetně instruktáže.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 42924740 Hochdruck-Reinigungsgeräte