See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Markedsdialog vedrørende udbud af produkter til blodprøvetagning
Beschreibung: Udbuddet omfatter produkter til lukket blodprøvetagning, herunder blodprøvetagningsrør, kanyler, sommerfugle, holdere, lancetter, stasebånd samt produkter og tilbehør til kapillær blodprøvetagning. Udbuddet forventes opdelt i flere delkontrakter. Se vedlagte dokumen
Interne Kennung: U499-26 Lukket blod
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung