567649-2026 - Ergebnis
Slowakei – Möbel – Kancelársky nábytok, kovový nábytok a interiérové vybavenie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kancelársky nábytok, kovový nábytok a interiérové vybavenie
Beschreibung: „Kancelársky nábytok, kovový nábytok a interiérové vybavenie – čiastková Výzva č. 21“ predmetom ktorej je dodanie tovaru, a to archívnych regálov pre potreby finančnej správy v rozsahu podľa príloh tejto Výzvy. Verejný obstarávateľ zároveň požaduje zabezpečenie súvisiacich služieb, t. j. dopravu tovaru na miesto dodania, vykládku tovaru, montáž a umiestnenie tovaru, uchytenie/ukotvenie tovaru v zmysle príslušných bezpečnostných predpisov, označenie tovaru príslušnými štítkami (napr. štítky: najvyššia nosnosť bunky, počet buniek, nosnosť samostatného stĺpca) v zmysle príslušných noriem a likvidáciu obalov tovaru. Tovar musí byť nový, nepoužívaný, zabalený v neporušených obaloch, nepoškodený.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001