567660-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa mebli na potrzeby Politechniki Krakowskiej z podziałem na 3 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli na potrzeby Politechniki Krakowskiej z podziałem na 3 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wniesienie, montaż, ustawienie oraz uruchomienie fabrycznie nowych mebli i elementów wyposażenia meblowego w lokalizacjach Zamawiającego zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowy opis, zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie każdej z części określają: załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 7 do SWZ – Projekt umowy. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (zadanie) stanowi: Część 1 – dostawa krzeseł i foteli biurowych, Część 2 – dostawa mebli biurowych, Część 3 – dostawa mebli na wymiar,
Interne KennungKZKN-2/049/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający, zgodnie z art. 139 PZP, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – dostawa krzeseł i foteli biurowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wniesienie, montaż, ustawienie oraz uruchomienie fabrycznie nowych mebli i elementów wyposażenia meblowego w lokalizacjach Zamawiającego zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowy opis, zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie każdej z części określają: załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 7 do SWZ – Projekt umowy.
Interne KennungKZKN-2/049/2026 dla części nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – dostawa mebli biurowych
Interne KennungKZKN-2/049/2026 dla części nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – dostawa mebli na wymiar
Interne KennungKZKN-2/049/2026 dla części nr 3