2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace EPS a evakuačního rozhlasu pro budovy E a D kolejí - opakovaná
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace (montáž) elektronické požární signalizace (dále také EPS) a evakuačního rozhlasu (dále také ER) v budovách E a D univerzitních kolejí, a to dle projektové dokumentace, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění je také doprava na místo plnění a zaškolení obsluhy. Dodávaný systém EPS musí být kompatibilní se stávajícím systémem EPS ESSER, který provozuje zadavatel v budovách A a B univerzitních kolejí. Dodávané zařízení bude nové, nepoužité, a nebude ani repasované. Blíže stanoveno v ZD.
Interne Kennung: 152/9560/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625100 Brandmeldesysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky (dále také VZ) je dodávka a instalace (montáž) elektronické požární signalizace (dále také EPS) a evakuačního rozhlasu (dále také ER) v budovách E a D univerzitních kolejí, a to dle projektové dokumentace, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění je také doprava na místo plnění a zaškolení obsluhy. Dodávaný systém EPS musí být kompatibilní se stávajícím systémem EPS ESSER, který provozuje zadavatel v budovách A a B univerzitních kolejí. Dodávané zařízení bude nové, nepoužité, a nebude ani repasované.