2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA DOSTARCZANIA POSIŁKÓW DLA PACJENTÓW SZPITALA POWIATOWEGO W RADOMSKU.
Beschreibung: 1) średnia ilość zestawu posiłków w skali miesiąca wynosi 9500 oraz 450 zestawów pakowanych w pojemniki jednorazowe. 2) dostarczanie całodziennych posiłków dla pacjentów szpitala w systemie ciągłym przez 7 dni w tygodniu, 3) odbiór odpadów pokonsumpcyjnych z wyłączeniem odpadów z oddziałów zakaźnych Szpitala Zamawiającego, 4) Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia następujących posiłków: a) pięciu posiłków dziennie (trzy posiłki podstawowe plus drugie śniadanie, podwieczorek) -szczegóły w załączniku nr 2 do umowy- opis przedmiotu zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001