567687-2026 - Ergebnis
Polen – Varia – Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - leki ogólne oraz przeciwdrobnoustrojowe 2026v47
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - leki ogólne oraz przeciwdrobnoustrojowe 2026v47
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. - LEKI OGÓLNE ORAZ PRZECIWDROBNOUSTROJOWE 2026V47 w 47 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung241705-2026
Interne KennungD25C/251/N/20-59rj/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33662100 Ophthalmika, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33615100 Insulin, 33631400 Antibiotika und Chemotherapeutika zur dermatologischen Anwendung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 – Leki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10; - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1; - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 – Leki
Interne KennungZADANIE 2
LosLOT-0015
TitelZadanie 15 – Leki
Interne KennungZADANIE 15
Haupteinstufung (cpv): 33631400 Antibiotika und Chemotherapeutika zur dermatologischen Anwendung
LosLOT-0018
TitelZadanie 18 – Leki
Interne KennungZADANIE 18
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
LosLOT-0025
TitelZadanie 25 – Leki
Interne KennungZADANIE 25
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
LosLOT-0031
TitelZadanie 31 – Leki
Interne KennungZADANIE 31
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
LosLOT-0040
TitelZadanie 40 – Jednorazowe wkłady
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy jednorazowych wkładów do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10; - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1; - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 40
Haupteinstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel