2. Verfahren
Verfahren
Titel: BEZGOTÓWKOWY ZAKUP PALIWA DO POJAZDÓW ORAZ SPRZĘTU ZMECHANIZOWANEGO NA POTRZEBY ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W JEZIERZYCACH SP. Z O.O
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw - tj. oleju napędowego i benzyny bezołowiowej w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach Sp. z o.o. na stacjach paliw Wykonawcy, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym: 1) oleju napędowego w ilości szacunkowej 300 000 litrów – w tym obowiązkowego posiadania przez stację oprócz standardowego letniego i zimowego diesla (temperatura blokowania zimnego filtra do - 20 o C ) minimum jednego dystrybutora z paliwem Diesel klasy „premium” z temperaturą blokowania zimnego filtra do minimum - 28 o C. 2) benzyny bezołowiowej w ilości szacunkowej 15 000 litrów 3) gazu LPG w ilości szacunkowej 2000 litrów Wskazane ilości poszczególnych paliw są orientacyjne i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb. Paliwa objęte niniejszym zamówieniem powinny być zgodne z wymogami Polskich Norm Jakościowych. Paliwa muszą spełniać wymagania jakościowe określone w rozporządzeniu Ministra Przemysłu oraz z Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 30 grudnia 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1980) oraz normy PN-EN 228 i PN-EN 590 ze zm.). Wykonawca przedstawi na stacji paliw dokumenty świadectwa jakościowe paliw na każde żądanie Zamawiającego.
Interne Kennung: 12/MW/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BEZGOTÓWKOWY ZAKUP PALIWA DO POJAZDÓW ORAZ SPRZĘTU ZMECHANIZOWANEGO NA POTRZEBY ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W JEZIERZYCACH SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw - tj. oleju napędowego i benzyny bezołowiowej w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach Sp. z o.o. na stacjach paliw Wykonawcy, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym: 1) oleju napędowego w ilości szacunkowej 300 000 litrów – w tym obowiązkowego posiadania przez stację oprócz standardowego letniego i zimowego diesla (temperatura blokowania zimnego filtra do - 20 o C ) minimum jednego dystrybutora z paliwem Diesel klasy „premium” z temperaturą blokowania zimnego filtra do minimum - 28 o C. 2) benzyny bezołowiowej w ilości szacunkowej 15 000 litrów 3) gazu LPG w ilości szacunkowej 2000 litrów Wskazane ilości poszczególnych paliw są orientacyjne i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb. Paliwa objęte niniejszym zamówieniem powinny być zgodne z wymogami Polskich Norm Jakościowych. Paliwa muszą spełniać wymagania jakościowe określone w rozporządzeniu Ministra Przemysłu oraz z Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 30 grudnia 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1980) oraz normy PN-EN 228 i PN-EN 590 ze zm.). Wykonawca przedstawi na stacji paliw dokumenty świadectwa jakościowe paliw na każde żądanie Zamawiającego. 2. Paliwo będzie tankowane w okresie wskazanym w umowie na stacjach paliw Wykonawcy, do pojazdów, sprzętów, zbiorników/kanistrów Zamawiającego ujętych w Załączniku do umowy.
Menge: 470 000 Liter