2. Verfahren
Verfahren
Titel: Šilumos tinklų paskirties statinių (inžinerinių tinklų grupės) nuo ŠK 6T-15 iki ŠK 6T-20 Baltų pr., Kaune, rekonstravimo darbų pirkimas
Beschreibung: Perkantysis subjektas numato įsigyti šilumos tinklų paskirties statinių (inžinerinių tinklų grupės) nuo ŠK 6T-15 iki ŠK 6T-20 Baltų pr., Kaune, rekonstravimo darbus. Pirkimo objekto aprašymas pateikiamas Techninėje specifikacijoje (SPS Priedas Nr. 1).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231113 Neuverlegung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sutarties trukmė 18 (aštuoniolika) mėnesių nuo Sutarties įsigaliojimo dienos, neįskaitant apmokėjimui skirto termino. Šalių rašytinių susitarimu Sutartis gali būti pratęsta 1 (vieną) kartą 6 (šešių) mėnesių laikotarpiui. Maksimalus Sutarties galiojimo terminas yra 24 (dvidešimt keturi) mėnesiai.