567726-2026 - Wettbewerb
Lettland – Bauarbeiten – VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” galvenās iebrauktuves un uzņemšanas un observācijas nodaļas teritorijas labiekārtojums (1. kārta)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” galvenās iebrauktuves un uzņemšanas un observācijas nodaļas teritorijas labiekārtojums (1. kārta)
Beschreibung: VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” galvenās iebrauktuves un uzņemšanas un observācijas nodaļas teritorijas labiekārtojums (1. kārta)
Interne Kennung: SPNS 2026/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000