See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury naukowo-badawczej – 3 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z instalacją aparatury naukowo-badawczej (preparatywny system wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC), spektrometr FTIR z wyposażeniem, spektrometr FTIR) - przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w: Załączniku A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1 Załączniku B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2 Załączniku C do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3
Vorherige Bekanntmachung: 377015-2025
Interne Kennung: ZP3/4888/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer, 38433210 Emissionsspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: Preparatywny system wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC) – 1 szt.,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2: Spektrometr FTIR z wyposażeniem – 1 szt.,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku B do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0003
Titel: część 3: Spektrometr FTIR – 1 szt.,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku C do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 38433210 Emissionsspektrometer