2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop alle terreinwagen
Beschreibung: Aankoop alle terreinwagen
Interne Kennung: PPP171-277/5077/HVZ-2025-018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34113300 Geländegängige Fahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: HVZ-2025-018_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113200 Geländefahrzeuge, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Een "Public Address" wordt voorzien met een geïntegreerde luidspreker op het dak. De luidspreker heeft een vermogen van minimaal 100 Watt. De microfoon is gemonteerd op het dashboard, verbonden met een spiraalsnoer en bereikbaar voor bestuurder en bijrijder. De sirene wordt onderbroken bij de activatie van de de Public Address.)