See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wraz z wniesieniem i instalacją w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w lokalizacji w Warszawie : 1- 2 sztuki w lokalizacji ul. Niedźwiedzia 6E, 2 sztuki w lokalizacji ul. Świętokrzyska 11/21 oraz 3 sztuki w lokalizacji ul. Piękna 20 – w zakresie część I; 2 -3 sztuki w lokalizacji ul. Niedźwiedzia 6E oraz 2 sztuki w lokalizacji ul. 11/21 – dla sprzętu w zakresie część II.
Vorherige Bekanntmachung: 398619-2026
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa serwerów _ I część
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wraz z wniesieniem i instalacją w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w lokalizacji w Warszawie : 2 sztuki w lokalizacji ul. Niedźwiedzia 6E, 2 sztuki w lokalizacji ul. Świętokrzyska 11/21 oraz 3 sztuki w lokalizacji ul. Piękna 20 – w zakresie część I; Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.22.2026_ Część _I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa serwerów _ II część
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wraz z wniesieniem i instalacją w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w lokalizacji w Warszawie : 2 -3 sztuki w lokalizacji ul. Niedźwiedzia 6E oraz 2 sztuki w lokalizacji ul. 11/21 – dla sprzętu w zakresie część II. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.22.2026_ Część _II