567768-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßenbauarbeiten – I/68 Třanovice - Nebory
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/68 Třanovice - Nebory
BeschreibungVýstavba silnice I/68 Třanovice - Nebory kategorie S 24,5/100 v délce 6,09 km vč. dvou MÚK, čtrnácti mostních objektů, opěrné zdi, protihlukových stěn a přeložek inženýrských sítí a místních komunikací vyvolaných stavbou.
Interne Kennung16PT-000775
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001