2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa gminnej oczyszczalni ścieków w Nozdrzcu – Etap II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa gminnej oczyszczalni ścieków w Nozdrzcu – Etap II”, która docelowo ma osiągnąć przepustowość 1400 m3/d do obsługi ok. 11360 RLM (w szerszej perspektywie inwestycyjnej). Ze względu na rozbudowany zakres robót koniecznych do wykonania i uruchomienia oczyszczalni ścieków założono etapowanie jej realizacji. Drugi etap budowy oczyszczalni ścieków objęty przedmiotowym zamówieniem zakłada wykonanie następującego zakresu robót: montaż drzwi i okien, realizacja robót wykończeniowych i elewacyjnych w budynku technicznym- (obiekt nr 2) – Przedmiar P2; wykonanie ścian , stropu przyziemia oraz dachu, montaż drzwi i okien, a także realizacja robót wykończeniowych i elewacyjnych wraz z wykonaniem tacy najazdowej w budynku mechanicznego oczyszczenia ścieków i punktu zlewnego – (obiekt nr 4) – Przedmiar P3; wykonanie ścian , stropu przyziemia oraz dachu, montaż drzwi i okien, a także realizacja robót wykończeniowych i elewacyjnych w budynku wielofunkcyjnym– (obiekt nr 9) – Przedmiar P4; montaż drzwi i okien, realizacja robót wykończeniowych i elewacyjnych w budynku mikrosita- (obiekt nr 10) – Przedmiar P5; budowa placu manewrowego na terenie oczyszczalni wraz z wykonaniem zjazdu z drogi gminnej– Przedmiar P7; wykonanie kanalizacji odpływowej ścieków oczyszczonych i wód opadowych do studzienki 07 – Przedmiar P9; wykonanie kanalizacji deszczowej – Przedmiar P10; wykonanie studni wierconej i przyłącza wodociągowego do budynku wielofunkcyjnego – Przedmiar P11; wykonanie robót elektrycznych tj. wykonanie m. in. zewnętrznej i wewnętrznej instalacji elektrycznej dla budynków znajdujących się na terenie oczyszczalni ścieków, instalacji odgromowych i oświetlenia zewnętrznego – Przedmiar P12; wykonanie instalacji wentylacyjnych dla budynków znajdujących się na terenie oczyszczalni ścieków – Przedmiar P13; wykonanie instalacji wod.-kan., c.o, dla budynków znajdujących się na terenie oczyszczalni ścieków wraz z wykonaniem kotłowni – Przedmiar P14; montaż i uruchomienie wyposażenia technologicznego dla obiektów wchodzących w zakres jednego ciągu technologicznego – Przedmiar P15; wykonanie przebudowy drogi gminnej Nr 115854 – Przedmiar P17; 3) Szczegółowy zakres prac objętych niniejszym zamówieniem zawiera się w Dokumentacji projektowej, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz Przedmiarach robót.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45236000 Oberbauarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IKŚR.271.7.1.2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45236000 Oberbauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy