2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Puławach. Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy
Beschreibung: Zamówienie obejmuje usługi pielęgnacji drzew na terenie miasta Puławy w ciągu dróg wojewódzkich na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach w podziale na zadania: a) Zadnie nr 1 - Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy – DW 824 • ul. Partyzantów 184 szt. drzew, • ul. Zielona i Kazimierska 55 szt. drzew, • ul. Włostowicka 89 szt. drzew. b) Zadnie nr 2 - Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy – DW 874 • ul. Lubelska cz. I 132 szt. drzew, • ul. Lubelska cz. II 159 szt. drzew. c) Zadnie nr 3 - Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy – DW 874, 874a, 801 • ul. Piłsudskiego 59 szt. drzew; • ul. Centralna 66 szt. drzew; • ul. Dęblińska 266 szt. drzew. 3. Zadania realizowane są na podstawie „Programu prac pielęgnacyjnych i konserwatorskich” na terenie m. Puławy.
Interne Kennung: R6.ST.372.64.2026.sj
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłoszenie wstępne
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: a) Zadnie nr 1 - Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy – DW 824
Beschreibung: a) Zadnie nr 1 - Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy – DW 824 • ul. Partyzantów 184 szt. drzew, • ul. Zielona i Kazimierska 55 szt. drzew, • ul. Włostowicka 89 szt. drzew.
Interne Kennung: R6.ST.372.64.2026.sj - zad 1
Los: LOT-0002
Titel: a) Zadnie nr 2 - Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy – DW 874
Beschreibung: a) Zadnie nr 2 - Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy – DW 874 • ul. Lubelska cz. I 132 szt. drzew, • ul. Lubelska cz. II 159 szt. drzew
Interne Kennung: R6.ST.372.64.2026.sj - zad 2
Los: LOT-0003
Titel: a) Zadnie nr 3 - Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy – DW 874, 874a, 801
Beschreibung: a) Zadnie nr 3 - Usługi pielęgnacji drzew na terenie m. Puławy – DW 874, 874a, 801 • ul. Piłsudskiego 59 szt. drzew; • ul. Centralna 66 szt. drzew; • ul. Dęblińska 266 szt. drzew.
Interne Kennung: R6.ST.372.64.2026.sj - zad 3