See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ACHIZIȚIONARE DE APARATURĂ MEDICALĂ DE EXPLORARE SAU DE TERAPIE”
Beschreibung: ACHIZIȚIONARE DE APARATURĂ MEDICALĂ DE EXPLORARE SAU DE TERAPIE, conform specificatiilor din caietul de sarcini, defalcat in 30 loturi, dupa cum urmeaza: Lot 1.Sistem robotizat avansat de reabilitare locomotorie-1 buc Lot 2.Platforma reeducare echilibru, control postural, forta musculara-1 buc Lot 3.Echipament recuperare prin realitate virtuala-1 buc Lot 4.Sistem complex recuperare prin realitate virtuala-1 buc Lot 5.Echipament robotizat membre superioare-1 buc Lot 6,Sistem terapie camp electrostatic-1 buc Lot 7.Echipament recuperare sold/genunchi -1 buc Lot 8.Sistem electroterapie 2 canale și suport aparat-1 buc Lot 9.Sistem electromagnetic-1 buc Lot 10.Masa terapie cu verticalizare-1 buc Lot 11.Combina fizioterapie Tecar și electroterapie-1 buc Lot 12.Banda alergare interactiva-1 buc Lot 13.Aparat shockwave focalizat-1 buc Lot 14.Banda anti-gravitationala-1 buc Lot 15.Dispoztivi analiza 3D - analiza coloanei-1 buc Lot 16.Sistem de analiza posturala, plantara, baropodometrica-1 buc Lot 17.Paturi spital electric -24 buc Lot 18.Canapea consultatie electrica 1 motor-1 buc Lot 19.Banda alergare -1 buc Lot 20.Bicicleta eliptica-2 buc Lot 21.Sistem translatie electric-1 buc Lot 22.Electrocardiograf-2 buc Lot 23.Monitor aparat funcții vitale-1 buc Lot 24.Defibrilator automat-1 buc Lot 25.Targă medicală pliabilă multifuncțională-1 buc Lot 26.Centrifugă cu sistem de răcire-1 buc Lot 27.Baie de apă digitală -1 buc Lot 28.Analizor hematologie-trombelastograf computerizat-1 buc Lot 29.Computer tomograf cu retinofotograf-1 buc Lot 30.Sistem de evaluare-1 buc Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20. Autoritatea contractanta va raspunde la clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 11302934_2026_PAAPD1635560
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sistem robotizat avansat de reabilitare locomotorie
Beschreibung: Lot 1.Sistem robotizat avansat de reabilitare locomotorie-1 buc
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Platforma reeducare echilibru, control postural, forta musculara
Beschreibung: Lot 2.Platforma reeducare echilibru, control postural, forta musculara-1 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Echipament recuperare prin realitate virtuala
Beschreibung: Lot 3.Echipament recuperare prin realitate virtuala-1 buc
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Sistem complex recuperare prin realitate virtuala
Beschreibung: Lot 4.Sistem complex recuperare prin realitate virtuala-1 buc
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Echipament robotizat membre superioare
Beschreibung: Lot 5.Echipament robotizat membre superioare-1 buc
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Sistem terapie camp electrostatic
Beschreibung: Lot 6,Sistem terapie camp electrostatic-1 buc
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Echipament recuperare sold/genunchi
Beschreibung: Lot 7.Echipament recuperare sold/genunchi -1 buc
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Sistem electroterapie 2 canale și suport aparat
Beschreibung: Lot 8.Sistem electroterapie 2 canale și suport aparat-1 buc
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: .Sistem electromagnetic
Beschreibung: Lot 9.Sistem electromagnetic-1 buc
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Masa terapie cu verticalizare
Beschreibung: Lot 10.Masa terapie cu verticalizare-1 buc
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Combina fizioterapie Tecar și electroterapie
Beschreibung: Lot 11.Combina fizioterapie Tecar și electroterapie-1 buc
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Banda alergare interactiva
Beschreibung: Lot 12.Banda alergare interactiva-1 buc
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Aparat shockwave focalizat
Beschreibung: Lot 13.Aparat shockwave focalizat-1 buc
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Banda anti-gravitationala
Beschreibung: Lot 14.Banda anti-gravitationala-1 buc
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Dispozitiv analiza 3D - analiza coloanei
Beschreibung: Lot 15.Dispozitiv analiza 3D - analiza coloanei-1 buc
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Sistem de analiza posturala, plantara, baropodometrica
Beschreibung: Lot 16.Sistem de analiza posturala, plantara, baropodometrica-1 buc
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Paturi spital electric
Beschreibung: Lot 17.Paturi spital electric -24 buc
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Canapea consultatie electrica 1 motor
Beschreibung: Lot 18.Canapea consultatie electrica 1 motor-1 buc
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Banda alergare
Beschreibung: Lot 19.Banda alergare -1 buc
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Bicicleta eliptica
Beschreibung: Lot 20.Bicicleta eliptica-2 buc
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Sistem translatie electric
Beschreibung: Lot 21.Sistem translatie electric-1 buc
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Electrocardiograf
Beschreibung: Lot 22.Electrocardiograf-2 buc
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Monitor aparat funcții vitale
Beschreibung: Lot 23.Monitor aparat funcții vitale-1 buc
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Defibrilator automat
Beschreibung: Lot 24.Defibrilator automat-1 buc
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Targă medicală pliabilă multifuncțională
Beschreibung: Lot 25.Targă medicală pliabilă multifuncțională-1 buc
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Centrifugă cu sistem de răcire
Beschreibung: Lot 26.Centrifugă cu sistem de răcire-1 buc
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Baie de apă digitală
Beschreibung: Lot 27.Baie de apă digitală -1 buc
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Analizor hematologie-trombelastograf computerizat
Beschreibung: Lot 28.Analizor hematologie-trombelastograf computerizat-1 buc
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Computer tomograf cu retinofotograf
Beschreibung: Lot 29.Computer tomograf cu retinofotograf-1 buc
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Sistem de evaluare
Beschreibung: Lot 30.Sistem de evaluare-1 buc
Interne Kennung: 30