2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prevozi uporabnikov VDC POLŽ Maribor za obdobje treh let (ponovitev 3. sklop)
Beschreibung: Prevozi uporabnikov VDC POLŽ MARIBOR za obdobje treh let. Podroben opis predmeta javnega naročila je naveden v tehničnih specifikacijah.
Interne Kennung: JN-78153
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Naročnik je v skladu s šestim odstavkom 40. člena ZJN-3 skrajšal rok za oddajo ponudb. Gre za ponovitev postopka za sklop, ki je bil že predmet javnega naročila, objavljenega na Portalu javnih naročil. Zainteresirani ponudniki so z vsebino naročila, tehničnimi specifikacijami in zahtevami razpisne dokumentacije že seznanjeni, saj je bila dokumentacija za celoten postopek javno dostopna. Priprava ponudbe za ponudnike, ki delujejo na tem trgu, ne zahteva dodatnega časa. Naročnik mora zagotoviti neprekinjeno izvajanje storitev prevozov uporabnikov z dnem začetka novega pogodbenega obdobja, ko poteče obstoječa pogodba. Gre za storitve, ki so neposredno vezane na zagotavljanje dnevne oskrbe oseb z motnjami v telesnem in duševnem razvoju — prekinitev prevozov bi neposredno ogrozila izvajanje socialnovarstvene storitve in pravice uporabnikov do storitve.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 526753