2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, rozbudowa i wdrożenie platformy low-code do modelu multi-app on-premises, umożliwiającej budowę, wdrożenie oraz hostowanie aplikacji na potrzeby realizacji zadań wynikających z ustawy o ochronie ludności oraz obronie cywilnej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ/nr 2 do umowy
Interne Kennung: BF- IV.2370.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ustawy Pzp wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48983000 Entwicklungssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, rozbudowa i wdrożenie platformy low-code do modelu multi-app on-premises, umożliwiającej budowę, wdrożenie oraz hostowanie aplikacji na potrzeby realizacji zadań wynikających z ustawy o ochronie ludności i obrony cywilnej