567868-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Messinstrumente – UTB – MILAN – FLKŘ – Monitorovací systém 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUTB – MILAN – FLKŘ – Monitorovací systém 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka monitorovacího systému pro potřeby Fakulty logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, pracoviště Uherské Hradiště, realizovaná v rámci projektu „Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje“, reg. č. CZ.02.02.01/00/23_023/0008905. Předmětem plnění je dodávka 1 ks průmyslového monitorovacího systému kvality ovzduší určeného pro kontinuální a orientační monitoring vybraných znečišťujících látek v ovzduší a meteorologických veličin, včetně záznamu, přenosu, ukládání, zobrazení a vyhodnocování naměřených dat.
Interne Kennung2726
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka monitorovacího systému pro potřeby Fakulty logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, pracoviště Uherské Hradiště, realizovaná v rámci projektu „Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje“, reg. č. CZ.02.02.01/00/23_023/0008905. Předmětem plnění je dodávka 1 ks průmyslového monitorovacího systému kvality ovzduší určeného pro kontinuální a orientační monitoring vybraných znečišťujících látek v ovzduší a meteorologických veličin, včetně záznamu, přenosu, ukládání, zobrazení a vyhodnocování naměřených dat. Systém je určen pro výukové, výzkumné a praktické využití zadavatele v oblasti monitoringu a posuzování kvality ovzduší. V relevantním rozsahu zohledňuje požadavky zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, a vyhlášky č. 330/2012 Sb., o způsobu posuzování a vyhodnocení úrovně znečištění, rozsahu informování veřejnosti o úrovni znečištění a při smogových situacích, v účinném znění.